Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Zaloguj korzystając z Windows Live Log In with Google Logowanie »
Czarna Samica Kruka - opętanie czy schizofrenia?

czarna samica kruka opętanie schizofrenia

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dagmara   

Dagmara

Nowy

• 2 postów
  • 1 tematów
  • 10,60 PonCoins
    • Czas online: 2m

Reputacja:
0

Napisano 23 wrzesień 2015 - 08:57

Witam,
jestem nowa na tym forum a korzystając z okazji chciałabym zasięgnąć Waszych opinii.
Otóż, kilka dni temu skończyłam czytać książkę "Czarna Samica Kruka: Lot Nad Krawędzią Świadomości".
Książka jest bardzo pasjonująca (polecam szczególnie miłośnikom thrillerów psychologicznych), i po jej przeczytaniu bardzo ciekawi mnie jedna rzecz.
Jak myślicie, czy to co nazywamy opętaniem możemy rozpatrywać tylko w kategorii wiary w takie rzeczy, siły nadprzyrodzone, czy też jakiejś choroby psychicznej? Wierzycie w takie rzeczy? Mieliście jakieś własne doświadczenia z czymś paranormalnym?
Autor to jakoś tak niesamowicie przedstawił, że te pytanie chodzi za mną już od jakiegoś czasu.
Pozdrawiam,
Dagmara.

• 0

#2 martaguma   

martaguma

Nowy

• 1 postów
  • 0 tematów
  • 0,70 PonCoins
    • Czas online: 6m

Reputacja:
0

Napisano 24 wrzesień 2015 - 14:57

choroby psychicznej, lub nie do końca choroby ;) ludzki umysł nawet zdrowy jest zdolny do halucynacji  pod wpływem wielu czynników, warto nawet na youtubie z ciekawości pooglądać nia pamiętam tylko imienia psychologa - robi doświadczenia nawet potrafił sprawić że inteligętna osoba uwierzyła w boga ! :) 

Żadne czary mary i  i siły nadprzyrodzone nie istnieją - to wszystko to wytwór naszej wyobraźni

• 0

#3 Lunatic   

Lunatic

Nowy

• 3 postów
  • 0 tematów
  • 2,10 PonCoins
    • Czas online: 30m

Reputacja:
0

Napisano 30 wrzesień 2015 - 08:50

Racja, choroba psychiczna lub nie do końca choroba.

• 0

#4 iwonamilak   

iwonamilak

Nowy

• 5 postów
  • 1 tematów
  • 9,90 PonCoins
    • Czas online: 7m

Reputacja:
0

Napisano 06 listopad 2015 - 09:20

Choroba psychiczna

• 0

Nowość statuetki ,a może dźwigi hydrauliczne

#5 LadyE   

LadyE

User

• 11 postów
  • 0 tematów
  • 7,70 PonCoins
    • Czas online: 1h 34m

Reputacja:
0

Napisano 28 styczeń 2016 - 13:37

Mieliście jakieś własne doświadczenia z czymś paranormalnym?

W mojej rodzinie częste były przypadki, jakby poinformowania bliskich o swojej śmierci. Ja też miałam podobne doświadczenie w dzieciństwie. Rodzice wysłali mnie na kolonie, nic nie mówiąc, że dziadek jest chory, żeby nie psuć mi wakacji. Pewnej nocy obudziłam się i poczułam czyjąś obecność, nie było to przerażające, ale w tym momencie ogarnęła mnie świadomość, że mój dziadek nie żyje. Tak, jakby chciał mnie ostatni raz zobaczyć, pożegnać się. Na drugi dzień zadzwoniłam do domu i mimo tego, że rodzice powiedzieli, że wszystko jest w porządku, ja wiedziałam swoje. Po powrocie z kolonii okazało się, że miałam rację. Dziadek zmarł dokładnie tej nocy.

• 0

#6 niebieskiptak   

niebieskiptak

Nowy

• 4 postów
  • 0 tematów
  • 2,80 PonCoins
    • Czas online: 9m

Reputacja:
0

Napisano 14 luty 2016 - 23:38

Witam,
jestem nowa na tym forum a korzystając z okazji chciałabym zasięgnąć Waszych opinii.
Otóż, kilka dni temu skończyłam czytać książkę "Czarna Samica Kruka: Lot Nad Krawędzią Świadomości".
Książka jest bardzo pasjonująca (polecam szczególnie miłośnikom thrillerów psychologicznych), i po jej przeczytaniu bardzo ciekawi mnie jedna rzecz.
Jak myślicie, czy to co nazywamy opętaniem możemy rozpatrywać tylko w kategorii wiary w takie rzeczy, siły nadprzyrodzone, czy też jakiejś choroby psychicznej? Wierzycie w takie rzeczy? Mieliście jakieś własne doświadczenia z czymś paranormalnym?
Autor to jakoś tak niesamowicie przedstawił, że te pytanie chodzi za mną już od jakiegoś czasu.
Pozdrawiam,
Dagmara.

Choroba psychiczna. Od leczenia opętań już nie jedną osobę zabili;)

• 0

#7 serwispolska   

serwispolska

Nowy

• 7 postów
  • 1 tematów
  • 11,30 PonCoins
    • Czas online: 10m

Reputacja:
0

Napisano 13 czerwiec 2016 - 14:11

Witam to nie choroba ludzie często mają takie dary silna więź

• 0

#8 migotka   

migotka

User

• 16 postów
  • 1 tematów
  • 16,90 PonCoins
    • Czas online: 1h 2m

Reputacja:
0

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:27

Jak myślicie, czy to co nazywamy opętaniem możemy rozpatrywać tylko w kategorii wiary w takie rzeczy, siły nadprzyrodzone, czy też jakiejś choroby psychicznej?

Ja to rozpatruje tylko w kategoriach choroby psychicznej. Nie wierzę w siły nadprzyrodzone.

• 0

#9 Dagmara   

Dagmara

Nowy

Autor tematu

• 2 postów
  • 1 tematów
  • 10,60 PonCoins
    • Czas online: 2m

Reputacja:
0

Napisano 19 czerwiec 2016 - 19:21

Jak myślicie, czy to co nazywamy opętaniem możemy rozpatrywać tylko w kategorii wiary w takie rzeczy, siły nadprzyrodzone, czy też jakiejś choroby psychicznej?

Ja to rozpatruje tylko w kategoriach choroby psychicznej. Nie wierzę w siły nadprzyrodzone.

A przypadek Emily Rose?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czarna, samica, kruka, opętanie, schizofrenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników